gürcistan Prefabrik Ev

Gürcistan prefabrik ev gurcistan Türkiye’ye sınır yer alan  illerimizden bir tanesidir. Kış aylarında sert bir iklime sahip olan aksaray ilimiz, seçilen ev modelleri evin kullanımı ve sıcaklığı açısından son derece önem taşır. Yine son zamanlarda bir hayli artış gösteren ev fiyatları pek çok kişinin ev sahibi olmasına bir engeldir. Bu bakımdan server prefabrik olarak sizlere uygun fiyatı prefabrik ev hizmeti sunmaktayız. Prefabrik evlerimiz kış aylarına dayanıklı, uzun yıllar kullanıma uygun, sağlıklı ve çevre dostudur. Bu nedenle ev yaptırmak isteyen kimseler firmamızdan prefabrik ev hizmeti alabilir. Bununla beraber kısa sürede tamamlanan prefabrik evler tüm iklim koşullarına uygundur ve dört mevsim rahatlıkla kullanılabilir.

gürcistan Prefabrik Ev Modelleri

Aksaray ilimiz vatandaşlarımız için tasarladığımız prefabrik ev modelleri, her aile için uygun tasarımlardan oluşur. Özellikle Aksaray’da yaşayan aileler geniş aile oldukları için bu alanda çift katlı prefabrik ev modelleri tercih edilebilir. Çift katlı prefabrik evlerde gerekli olan tüm detaylar firmamız olarak düşünülerek yapılıp, sizlere teslimi sağlanır. Zemin betonundan su tesisatına kadar bir ev için gerekli olan tüm zorunlu tesisatlar personellerimiz tarafından hazırlanıp sizlere teslim edilir. Yine prefabrik evler için gerekli olan dış cephe boyası, iç cephe boyası tarafımızdan istenilen renklere boyanarak teslim edilir. Pencereler için kullanılan camlar çift camlardan oluşur böylece soğuk ve ses gibi dış etmenlerin içeriye girmesi engellenmiş olur. Çift katlı prefabrik evler için balkon ve teras hizmetlerimizde mevcuttur. Çocuklu aliler için çift katlı prefabrik evlerin üst katında 2 ve 3 adet çocuk odaları mevcuttur. Kişiler aile sayılarına göre prefabrik ev modellerimizden yararlanabilirler.

gürcistan Konteynır Fiyatları

Çetinkaya grup bünyesinde hizmet veren firmamızdan ister iş yerleriniz için isterseniz de şantiyeleriniz için konteynır evlerden faydalanabilirsiniz. Bünyemizde pek çok farklı konteynır evler mevcuttur. Tek odalı bekçi kulübeleri, konteynır yemek haneler, konteynır fabrika + konteynır iş yerleri, konteynır evler tarafımızdan sizlere sunulur. Bu alanda konteynır yapıların malzemelerine göre fiyatları değişiklik gösterir. Sizde en iyi ev modelleri için firmamızdan faydalanabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Online Mağazamız Hizmetinizde! Ürünlerimizin fiyatlarını görmek için tıklayınMağaza
+