Modüler Konteyner

Modüler konteyner modelleri her alanda kullanımı yapılan hazır evler arasında yer alır. Özellikle şantiye ve inşat anlarında sıkça karşımıza çıkmaktadır. Modüler konteyner modelleri taşınması ve kurulması kolay hazır evlerdendir. Yine ürünler sık bakım gerektirmez yılda iki kez bakımınım yapılması yeterli olacaktır. Konteynır evlerin bakımları için ise çok az maliyet ve az miktarda bakım ürünleri yeterli olacaktır. Modüler ev ile güvenli bir şekilde konaklama ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Ürünler yağmur, kar ve rüzgar gibi doğa olayından etkilenmez. Yine bu evlerin taşınması gerektiği zaman parçalara ayrılmasına gerek kalmadan tek parça halinde araçlar ile ve vinç yardımı ile rahatlıkla taşınabilir.

Modüler Konteyner Kullanım Alanları
Modüler konteyner
 kullanım alanları oldukça geniştir. Hemen her alanda kullanılabilen bu yapılar kişilerin rahatı ve konforu düşünülerek dizayn edilmiştir. Ürünlerin sık kullanım alanlarına bakacak olursak;

  • Bekçi kulübeleri,
  • Güvenlik kulübeleri,
  • Arıcılıkta konaklama amacı ile
  • Fabrika girişlerinde,
  • Büyük ve ısınma sorunu olan bina içlerinde,
  • Deprem gibi doğal afet alanlarında,
  • Toplu barınma alanlarında,
  • İşçilerin konaklaması amacı ile
  • İnşat alanlarında
  • Ofis ve büfe gibi alanlarda rahatlıkla kullanımı yapılabilir. Bu ürünler kolay nakliye edilebildiği için ülkemizde nerede ise her firma tarafından kullanımı yapılmaktadır.

Özellikle kurşun geçirmeyen modüler hazır binalar güvenlik gibi alanlarda ve büyük marketlerde, banka girişlerinde ya da fabrika girişlerinde firmalar tarafından kullanılmaktadır.

Modüler Konteyner Avantajları
Modüler yapıların pek çok alanda kullanıcısına sağladığı faydalar mevcuttur. Özellikle açık alanda ve şantiye alanlarında çalışan personellerin sağlığı ve konforu için sevilerek kullanılan bir üründür. Modüler konteyner yapıları küçük oldukları için ısınma sorunu da yaşatmaz. Alt zemin için ev temeli atmaya da gerek yoktur. İnce bir beton dökülmesi yeterli olacaktır. Yapıların içi farklı tasarımlara sahiptir. Bazı konteyner yapılarda wc + banyo bulunurken bazı yapılar içinde banyo ve tuvalet mevcut değildir. Elektrik tesisatı konteyner yapılar içinde mevcuttur yani kurulacak alanda elektrik alt yapısı olduğu takdirde konteyner yapıların içinde elektriklerinizi rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Online Mağazamız Hizmetinizde! Ürünlerimizin fiyatlarını görmek için tıklayınMağaza
+