Prefabrik Ev Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Prefabrik ev son zamanlarda ev sahibi olmak isteyen hemen herkesin merak ettiği bir konu haline gelmiş, gerek uygun fiyatı gerekse kalitesiyle mantıklı bir seçim olarak karşımıza çıkmıştır. Prefabrik evlerin en önemli avantajlarından olan ve seçimlerde başta gelen etken maddeler arasında bulunan uygun fiyat, tercihinizin prefabrik ev mi yoksa standart yapı evler mi olmasında çok büyük rol oynamaktadır. Fiyatları normal yapılara göre çok daha uygun olan prefabrik evlerin hem ucuz hem de çok kaliteli olması yeni teknoloji ile yapıldığının büyük bir işaretidir.

Prefabrik Evler Ne Kadar Sürede Yapılır?

Prefabrik evlerin fiyat avantajı olduğu kadar hızlı bir şekilde montajının tamamlanması ve oturulabilir hale gelmesi de en büyük artılarındandır. Prefabrik evinizi seçtikten ve karar verdikten sonra siparişi geçerseniz, evinizin parçaları fabrikada üretilmeye başlanır. Yaklaşım olarak bir hafta veya on gün civarında tamamlanan bu imalat sonucu parçalarınız bulunduğunuz şehre montaj edilmek üzere yola çıkacaktır. Montajın tamamlanacağı bölgeye gelen parçalar, profesyonel ekip tarafından montajlanır, ayarlamaları yapılır ve kaya gibi sağlam bir ev haline gelir. Sonrasında ise çelik kontrüksiyonlarla yapılan eviniz hazır hale gelmiştir. Montaj aşaması da bir veya iki hafta içerisinde tamamlanır. Bu durumda evinizin yapımı ve hazır hale gelmesi, prosedür ve diğer işlemlerle birlikte yaklaşık olarak bir ay içerisinde tamamlanacaktır.

Prefabrik Ev ile Şıklık, Kalite ve Sağlamlık

Prefabrik evler hızlı yapılır ve ucuzdur demiştik. Peki prefabrik evler şık mı güzel mi gibi sorulara cevap vermek gerekirse; prefabrik evlerin fotoğraflarını sitemizde gezerek görebilirsiniz. Harika dizayn ve dış cephe görüntüsüne sahip olan evler son derece şık ve dikkat çekici bir görünüme sahiptir. Hatta bazen bu kadar sürede nasıl bu kadar şık bir ev ortaya çıktı diye şaşıran müşterilerimiz de olmuştur. Müşterilerimiz için en güzel özelliklerden olan odaları kendi isteklerine göre ayarlama özelliği de prefabrik evleri birkaç adım öne çıkarmaktadır. Mesela salonunuzun kaç metrekare ve ne kadar yükseklikte olacağı, hangi odaya yakın olması gerektiği gibi ayrıntılara da siz karar verebilirsiniz. İstediğiniz odanın, evinizin hangi yerinde olacağına da karar vermek size kalmış. Bir nevi kendi evinizin mimarı ve iç tasarımcısı olacaksınız. Bu işin kolaylığı kadar keyfi de hoşunuza gidecek ve muazzam bir eve sahip olabileceksiniz. Prefabrik evlerin çok farklı şekil ve tarzlarda yapımı olmakla birlikte en çok tercih edilenleri; dublex, triplex ve standart müstakil ev olarak düşünülebilir. Bunların arasından da en çok tercih edilen evler dublex olmaktadır.

Prefabrik evlerin bir güzel özelliği de yardım sever insanlarımızın kolayca okul veya ibadethane yaptırabilmesine imkan tanımasıdır. Uygun fiyat ve yüksek kalite ile harika bir yardımda bulunabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Online Mağazamız Hizmetinizde! Ürünlerimizin fiyatlarını görmek için tıklayınMağaza
+