Çelik Konstrüksiyon Prefabrik Evler

Yapı sektörünün parlayan yıldızı konumunda olan çelik konstrüksiyon prefabrik evler her geçen gün çok daha fazla sayıyla karşımıza çıkmaktadır. Gerekli imkanları müşterilerine sağlayan prefabrik ev firmaları kullanıcılar için çok fazla seçenek sunabilmekte onlara birer mimar gibi evlerini seçme ve yapma şansı sunmaktadır. Çelik konstrüksiyon prefabrik evler müşterinin talebine göre şekillenerek odaların her ayrıntısına, yüksekliğine, genişliğine ve şekline kadar seçebilme imkanı sunmaktadır. Müşteri bu seçim süresince farklı prototipler görme şansına sahip olup, Örnekleri, çeşitleri ve farklı türleri canlı olarak da görme şansına sahip olacaktır. Ev sahibi olmanın bu kadar kolay olduğu prefabrik evler, müteahhitin keyfine göre değil sadece sizin talepleriniz doğrultusunda yapılmaktadır. Ayrıca seçim sonrasında hemen üretime alınan evin parçaları, daha sonra çelik konstrüksiyon iskeletle birlikte inşa edilmektedir. Sadece evin yapılacağı yere bir beton zemin hazırlanması yeterli olacaktır.

Çelik Konstrüksiyon Prefabrik Evler

Sağlamlığı kadar yalıtımı, kalitesi ve depreme dayanıklılığı ile de öne çıkan çelik konstrüksiyon prefabrik evler, sizi kesinlikle üzmeyecek ve ortalama olarak 40-70 yıl boyunca sorunsuz kullanım vadesi sunacaktır. Normal malzemelerle yapılan standart evlerin ömründen bile uzun olan bu prefabrik evlerin fiyatları da çok cüzi miktarlarda seyretmektedir. Ortalama olarak bir ailenin ihtiyacını karşılayacak büyüklükte evi 90000 TL’ye mal edebilirsiniz. Tabi bu fiyatı düşürmek veya çıkarmak yine sizin elinizde olmakla birlikte firmaların belirlediği fiyatların çok da aşağısına inemediğinizi belirtmek isterim. Güzel bir işçilik, keşif ve imalat gerektiren bu iş için fiyatların gayet uygun olduğunu bilmekte fayda olduğunu düşünmekteyiz.

Çelik Konstrüksiyon Prefabrik Evlerin Avantajları

Çelik konstrüksiyon prefabrik evler avantajlarıyla son dönemde daha çok öne çıkmış durumdadırlar. Yıllardır edinilen tecrübe ve bilgiler dahilinde ilerleyen sektör, kullanıcıların nerdeyse tüm ihtiyaçlarını tek çatı altında toplayan bir hale gelmiş şekildedir. Zaten konteynırların, karavan tarzı sistemlerin bu ve buna benzer yapıların aynı çatı altında olduğunu düşünürsek, prefabrik ev sektörünün uzun yıllardır aramızda olduğunu anlamış oluruz. Gerek sağlamlığı gerek kalitesi en önemli özelliklerinden biri olan ucuzluğu ve hızlı yapımı ile öne çıkan çelik konstrüksiyon prefabrik evlerin avantajlarını maddeler halinde sıralayacak olursak şu şekilde değerlendirebiliriz

  • Standart yapılara göre üretim ve montajı çok daha kısa sürede olmaktadır. (1 ay gibi çok kısa bir sürede evinize taşınabilirsiniz)
  • Standart yapılara göre yalıtım konusunda çok daha iyidir.
  • Depreme dayanıklılığı konusunda uluslararası standartlara göre üretilmekte ve montajlanmaktadır.
  • Güvenlik konusunda herhangi bir problem çekilmesine fırsat vermemektedir.
  • Kurulduğu yerden sökülüp başka bir yere kurulumu da yapılabilmektedir.
  • Sağlamlık konusunda da çok kaliteli malzemelerle desteklenmektedir.
  • Fiyatı diğer yapılarak göre çok daha uygun bir miktara gelmektedir.
  • İstenilen şekil ve dizaynda yapılabilmekte, pek çok çeşitle müşterilere en iyi seçimi sunmaktadır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Online Mağazamız Hizmetinizde! Ürünlerimizin fiyatlarını görmek için tıklayınMağaza
+