Prefabrik Ev Fiyatları Çok Uygun

Prefabrik ev deyince aklınıza muhtemelen derme çatma, hızlıca gibi sıfatlar gelmektedir. Genelde deprem olan bölgelerde, yardıma ihtiyacı olan yerlerde kurulan prefabrik konutlar, hastaneler ve okullar haberlerde sık sık duyduğumuz şeylerdir. Fakat prefabrik ev sektörü dediğinizde işler değişecektir. Çünkü bu ikisi arasında çok fazla farklılık bulunmaktadır. Amaç yönünden bakacak olursak; yardım için kurulan prefabrik yapılar, hızlı ve en ucuz şekilde halk arasında konteynır denilen mantıkla kurulmaktadır. Hızlıca yardıma ihtiyacı olan bölgede işlemleri gerçekleştirmek için yapılmaktadır. Prefabrik ev sektörünün ise kalite yönünden bu tip konteynırlarla alakası bulunmamaktadır. Çünkü prefabrik ev yardım amacıyla hızlılığı ve pratikliği baz alarak yapılmaz.

Prefabrik ev fiyatları bize gerek telefondan gerekse internet siteleri üzerinden çok fazla kere sorulmaktadır. Biz de her fırsat bulduğumuzda yanıtlayıp müşterilerimizi şaşırtmaya devam etmekteyiz. Yaklaşık bir ayda tamamlanan standart bir prefabrik evin fiyatı ortalama olarak 90000 TL civarında seyretmektedir. Muhteşem ve çok şık olan bu yapıların yalıtım, deprem dayanıklılığı ve sağlamlık yönünden de birer adım önde olduğunu düşünürsek, standart beton yapılara göre çok daha uygun fiyata geldiğini görebilirsiniz. Prefabrik ev fiyatları son zamanlarda eskiye nazaran biraz daha artmış olsa da bunun en büyük nedenleri arasında ülkenin bir süredir yaşadığı gelir gider dengesizliği bulunmaktadır. Bu durumun da zamanla düzeleceğini umut etmekteyiz.

Prefabrik Ev Çeşitleri Nelerdir?

Prefabrik ev fiyatları konumuzda bu evlerin ne kadar uygun maliyetli olduğunu belirtmiştik. Maliyet konusunda aklınızdaki sorular cevaplandıysa, evinizin nasıl olacağını düşünmeye başlamış olabilirsiniz. Prefabrik evlerin yapımı sınırsız çözüm ve seçeneğe dayanmaktadır. Yani aklınıza ne gelir ve ne isterseniz hemen hemen hepsini uygulayabilmekte, isteğiniz ve ihtiyacınız doğrultusunda size hayallerinizin evini sunabilmekteyiz. Mesela düz standart bir ev istediğiniz fakat bir odadan bir üst kata çıkılmasını ve o odanın hobi odası olmasını istediniz. Yapımı kesinlikle çok kolay ve mümkün. Bu evin mutfağını biraz daha geniş olmasını ve mutfağın içine 8 kişilik büyük bir masa da yerleştirilmesini hayal ettiniz diyelim, hiç problem değil hayaliniz gerçek oldu bile. Tavanlarda uygulanan standart yükseklik sizi bunalttı diyelim. Hemen biraz daha yükseltiyoruz ve evinizin sizin için daha ferah bir alan yaratıyoruz.

Prefabrik evlerin onlarca çeşidi ve tercihi bulunmaktadır. Buraya yazmaya kalkarsak sayfalarca süreceğini söyleyebilirim. Fakat size istediğiniz hemen her şeyi yaptığımızı söylersek muhtemelen ne demek istediğimizi anlatabileceğiz. Prefabrik ev türlerinde en çok tercih edilen, dublex evlerdir. Bunun yanında triplex evler ve farklı şekillerde standart müstakil evler de sıkça tercih edilebilmektedir.

Bağınıza, bahçenize veya yayladaki arsanıza bir tane prefabrik ev yaptırmayı düşünebilir, çocuklarınızın canları sıkıldığında orada harika vakitler geçirebilmesine, bahçede koşup oynamalarına şahit olabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Online Mağazamız Hizmetinizde! Ürünlerimizin fiyatlarını görmek için tıklayınMağaza
+